O nás – HOTEL REZIDENT

O nás

HOTEL

Hotel Rezident je príjemný rodinný hotel, ktorý je obklopený krásnou zeleňou kúpeľného parku a je východiskovým miestom pre oddychové a wellness aktivity. Nachádza sa v kľudnom centre kúpeľného mestečka Turčianske Teplice s bohatou kúpeľnou históriou, ktorá siaha až do stredoveku.

WELNESS

Len niekoľko krokov od nášho hotela nájdete kúpeľný dom s budúcim kardiocentrom – miesto zdravotne prínostných liečebných procedúr, ako aj aquapark, kde sa deti môžu vyšaňtiť a dospelí relaxovať. V letných mesiacoch je k dispozícii termálne kúpalisko Vieska, ktoré je obľúbenou destináciou všetkých vekových kategórií.

RELAX, ŠPORT

Na mestský park nadväzuje lesopark Bôr, ktorý neskôr prechádza na územie Národného parku Veľká Fatra. Je to ideálne miesto pre jogging, dlhé prechádzky, výlety na bicykli a túry uprostred prekrásnej prírody. Neďaleko od hotela je možnosť zapožičania bicyklov

VÝLETY DO OKOLIA

Naše kúpeľné mestečko je tiež ideálnym miestom pre jednodňové výlety za kultúrou, pamiatkami, hradmi a ďalšími zaujímavosťami miestneho regiónu. Odporúčame napríklad návštevu Bojníckeho zámku, ktorý je v tesnej blízkosti najstaršej a najnavštevovanejšej zoologickej záhrady.

ODDYCH V HOTELI

Náš hotel poskytuje kapacitu 18 izieb a 5 apartmánov. Väčšina z nich má balkón, výhľad na centrum mesta a kúpeľný park. Je ideálnym miestom pre aktívnych seniorov, kúpeľných hostí, rodiny s deťmi ale aj pre aktívnych hostí po niekoľkodňovej horskej turistike a intenzívnych športových aktivitách.