Masáže – HOTEL REZIDENT

Nechajte sa rozmaznať príjemnými masážami a ľahnite si pod šikovné ruky našich masérov. Vyskúšajte priaznivé účinky masážnej terapie a zlepšite si krvný obeh, zbavte sa únavy a dodajte telu chýbajúcu energiu.

Unikátne masáže sú dokonalým prostriedkom na upokojenie mysle a majú nezastupiteľné miesto v oblasti wellness.
Masáže a procedúry

V našej ponuke nájdete nasledovné typy masáží.

Klasická masáž
Klasická masáž patrí medzi najstaršie liečebné metódy. Je jednou z najpríjemnejších foriem uvoľnenia. Jej cieľom je posilniť zdravie a zvýšiť celkovú odolnosť organizmu. Zlepšuje prekrvenie pokožky , podkožia a svalov. Uvoľňuje stuhnuté a bolestivé svalové skupiny a podieľa sa na vyplavovaní odpadových látok z organizmu. Blahodarne pôsobí aj na nervový systém a celkový stav organizmu.

Športová masáž
Športová masáž je špecifický druh klasickej masáže. Ovplyvňuje svalové napätie a zlepšuje prekrvenie v danej oblasti. Vďaka tomu pozitívne pôsobí na lymfatický systém a zmierňuje bolesť vo svaloch. Športová masáž je vhodná po nadmernom zaťažení alebo pred fyzickým výkonom. Charakteristická je striedaním silného tlaku a rýchlych ťahov.

Reflexná masáž chodidiel
Reflexná terapia je jedna z najúčinnejších metód alternatívnej medicíny, ktorá využíva poznatky, že všetky orgány alebo časti tela majú svoje reflexné miesto na chodidle. Stimuláciou týchto zón dochádza k revitalizácií a k zlepšeniu funkcií jednotlivých orgánov .